22 Rezultati pretrage za

pola križevac

IMPRESSUM

Od Objavljeno 02/12/2016

GLAVNA UREDNICA Ivona Siničković (info@collage.hr) NOVINARKE MODA & LJEPOTA Pola Križevac (pola@collage.hr) INTERVJU Dina Lijić (dina@collage.hr) Tea Mihanović (tea@collage.hr) KULTURA Paula Marasović (paula@collage.hr) LIFESTYLE Marinela Stjelja (marinela@collage.hr) Ines Vuković (ines@collage.hr) COMMUNITY MANAGEMENT Sarah Dogan (sarah@collage.hr) FOTOGRAFIJE   Ivona Zec SURADNICE Alis Pečarić Marić, Tea Zavacki, Katarina Dropulić, Barbara…

MODA

Fashion inspiracija: Genelle Seldon

Od Objavljeno 26/06/2017

Piše: Pola Križevac  Blogerica koja nas je zainteresirala svojom sličnošću s glumicom Megan Fox je ujedno modna i beauty blogerica koja će vas osvojiti svojom prizemnošću, pouzdanjem, iskrenošću, dobrim stilom i izgledom. Genelle Seldon je svoj put započela kao model,…

MODA

Skini look: Olivia Culpo

Od Objavljeno 12/05/2017

Piše: Pola Križevac U današnjoj rubrici “Skini look” donosimo vam chic odjevnu kombinaciju manekenke i glumice Olivije Culpo. Bivša Miss Universe gdje god se pojavi oduševljava svojim odjevnim kombinacijama. Ovu jednostavnu, chic monokromatsku kombinaciju čine bluza s otvorenim ramenima, kožne…

MODA

Obožavamo ovu multifunkcionalnu Zarinu košulju

Od Objavljeno 16/04/2017

Piše: Pola Križevac Španjolski high street brend Zara je poznat po provođenju najvećih trendova u svojim kolekcijama, a ovoga puta smo u njihovoj ponudi pronašli klasičnu prugastu multifunkcionalnu košulju. Ono što je najbolje kod ove klasično-neklasične košulje je njezina raznovrsnost….

1 2 3