18 Rezultati pretrage za

marinela stjelja

IMPRESSUM

Od Objavljeno 02/12/2016

GLAVNA UREDNICA Ivona Siničković (info@collage.hr) NOVINARKE MODA & LJEPOTA Pola Križevac (pola@collage.hr) INTERVJU Dina Lijić (dina@collage.hr) Tea Mihanović (tea@collage.hr) KULTURA Paula Marasović (paula@collage.hr) LIFESTYLE Marinela Stjelja (marinela@collage.hr) Ines Vuković (ines@collage.hr) COMMUNITY MANAGEMENT Sarah Dogan (sarah@collage.hr) FOTOGRAFIJE   Ivona Zec SURADNICE Alis Pečarić Marić, Tea Zavacki, Katarina Dropulić, Barbara…

LIFESTYLE

Činčile su zakon!

Od Objavljeno 21/06/2017

Piše: Marinela Stjelja Nedavno smo otkrili nove najbolje moguće ljubimce koje možete zamisliti! Radi se o malim mekanim stvorenjima, umiljatog pogleda i znatiželjne njuškice. Zaljubili smo se u činčile! Radi se o veoma zanimljivim životinjama koje porijeklom potječu iz Južne…

Nekategorizirano

Miss Donut: Sva lica krafni!

Od Objavljeno 09/06/2017

Piše: Marinela Stjelja Krafni, krafli, krofne ili pokladnice, sve su to nazivi prefinih slastica dobro nam znanih kao krafne. Upravo ova jednostavna slastica poprima nove oblike i budi nove okuse. Odlučili smo ponovo istraživati novine u Zagrebu i ugodno se…

KULTURA

Buen Camino!

Od Objavljeno 27/05/2017

Piše: Marinela Stjelja Imala sam priliku prije tri godine krenuti na putovanje koje uključuje pet dana hodanja na čuvenom Caminu de Santiagu. Ono što je na početku izgledalo kao zanimljiva šetnja i :„Jeej, opet idem u Španjolsku!“, ubrzo je preraslo…

KULTURA

Funk je živ!

Od Objavljeno 15/05/2017

Piše: Marinela Stjelja Obožavatelji funka ovog su vikenda imali priliku uživati u pravoj poslastici. Jedan od dugovječnijih bendova hrvatske glazbene scene proslavio je svoju 20 godišnjicu postojanja u zagrebačkoj Tvornici kulture,a fanovi Songkillersa su došli na svoje. Tvornicu su tako…

1 2