25 Rezultati pretrage za

ines vuković

IMPRESSUM

Od Objavljeno 02/12/2016

GLAVNA UREDNICA Ivona Siničković (info@collage.hr) NOVINARKE MODA & LJEPOTA Pola Križevac (pola@collage.hr) INTERVJU Dina Lijić (dina@collage.hr) Tea Mihanović (tea@collage.hr) KULTURA Paula Marasović (paula@collage.hr) LIFESTYLE Marinela Stjelja (marinela@collage.hr) Ines Vuković (ines@collage.hr) COMMUNITY MANAGEMENT Sarah Dogan (sarah@collage.hr) FOTOGRAFIJE   Ivona Zec SURADNICE Alis Pečarić Marić, Tea Zavacki, Katarina Dropulić, Barbara…

LIFESTYLE

ESCAPE Community ljeto 2017.

Od Objavljeno 21/06/2017

Piše: Ines Vuković Samo kada pomislimo na ljeto, misli same odlutaju na predivne plaže, slani okus mora, noćna kupanja i pregršt zabave. Isto tako nekako je neizbježno pričati o ljetu a da ne pričamo o festivalima i kampovima kao odličnom…

LIFESTYLE

Koji je put do uspjeha?

Od Objavljeno 25/04/2017

Piše: Ines Vuković Što me čini uspješnom? Zašto kroz život prolazimo vječitom težnjom za stvaranjem uspjeha? Svakodnevno se opterećujemo razlozima zbog kojih još nije ostvaren, zašto je put do njegovog ostvarenja vlastitim ambicijama teži nego što smo mislili i  na koji…

GASTRO

Proljetna “Tajna večera” u Zagrebu

Od Objavljeno 19/04/2017

Piše: Ines Vuković Nakon odspavanog dugog zimskog sna, u samom centru Zagreba održana je četvrta po redu, proljetna “Tajna večera”. Domaćica Filipa Sorko  pripremila je najšareniju i najmnogoljudniju tajnu večeru.  Tajna lokacija ovoga puta bila je u centru Zagreba, na…

LIFESTYLE

INmusic: Uvod u vruće ljeto!

Od Objavljeno 30/03/2017

Piše: Ines Vuković Možda ste već kupili kartu, možda vam samo zvuči poznato, a možda još uvijek (ne znamo zašto :D) niste upućeni u najvažniji događaj u lipnju. Naravno, govorimo o festivalu koji donosi ljeto na kopno, te okuplja odlične…

KULTURA

Mjesec žena: Isadora Duncan

Od Objavljeno 08/03/2017

Piše: Ines Vuković “Ples je izraz subjektivnog osjećaja i stanja duha.” Isadora Duncan bila je američka plesačica, zapravo pionirka plesa, a zvali su je „Majkom suvremenog plesa“. Njezina uloga bila je važna, kako u umjetnosti tako i u povijesti. Bila…

1 2 3